Hento Toto

Hento Toto je značka, ktorá teší a pomáha. Originálna, vtipná a zároveň iná, lebo v sebe nesie myšlienku, sociálny rozmer. Hento Toto je totiž skupinka 10 dospelých kamarátov s mentálnym postihnutím, ktorí v spolupráci s kamarátmi profesionálmi kreslia a robia grafické návrhy, aby z nich mohli vzniknúť veselé dizajnové produkty pre radosť. Potešte seba, alebo svojich milých darčekom od Hento Toto a pomôžete jedinečnému sociálnemu projektu, ktorý umožňuje pracovnú realizáciu dospelých kamarátov s mentálnym postihnutím. 

Dizajnér: MICHAL
S Michalom máte o hlasné výbuchy smiechu vždy postarané. Má rád všetko čo bliká, svieti, má to motorček, či skrutky. Majstrovať však dokáže aj s ceruzkou v ruke, spoznáte ho podľa nezamenitzeľného „rozvibrovaného“ rukopisu a drsnosti humoru.

Dizajnérka: NINKA
Ninka k nám prišla z planéty výmyselníkov. Fantázia jej funguje na plné obrátky a tak dokáže postavám, ktoré kreslí dať neobyčajné charaktery, v rukopise, ktorý by ste si nepomýlili s nikým iným na svete. Kreslí, dokresľuje, obťahuje čiary, až kým jej niekto nevezme fixku z ruky.