Koláčovské tehotričká

27. október 2016

A je to tu! Už aj budúce matky (pojem tehulka autorka odmieta používať) majú možnosť komunikovať s okolím prostredníctvom špeciálne ušitých, na bruchu nariasených, tehotenských Koláčovských tričiek. Tri motívy pre rôzne typy budúcich matiek povedia všetko za vás a veríme, že vďaka nim získate nevídanú pohodu, ktorá vám jednoznačne uľahčí pôrod.

Áno, áno! Plánovali sme to.
Tričko pre matky, ktoré vedia, že na blbé otázky existujú len...jednoduché odpovede. Niekedy je lepšie odpovedať skôr, ako otázka padne. Obzvlášť počas tehotenstva, kde vo vysokom štádiu hrozí, že si budúca mamička položenú otázku ani nezapamätá. Áno, plánovali sme to, je odpoveďou aj na ďalšie stupídne otázky, ktoré by vám boli vzápätí položené. Vďaka tomuto tričku bude vaše bábätko šťasťné a pokojné.

Sem sme umiestnili našu lásku. Je obrovská, však?
Tričko pre budúce matky, ktoré chcú vysvetliť okoliu, prečo im tak náhle narástlo brucho. Umiestniť lásku do brucha autorka odporúča, väčšinou z toho vzídu úžasné malé bytosti. Špeciálne pre zaláskované mamičky, ktoré veria, že ich láska nebude mávať koliky.

Nie, nie som tučná, som tehotná.
Tričko pre budúce matky, ktoré žijú medzi neempatickými spoluobčanmi bez emočnej inteligencie. Takže, v podstate tričko pre každú uvedomelú matku. Jeho výhodou je, že ho môžu nosiť aj tučné netehotné ženy, ktoré si chcú zabezpečiť v električke miesto na sedenie. Odporúčame všetkým budúcim matkám, keďže každá budúca mamička má tak trošičku črty milého mroža.

Galéria