PF 2014

31. december 2013

Milí priaznivci trvanlivého obchodu Kompot.sk, ktorý ide ako Teplý Rožok.

Tak, ako sa to 31. Decembra zvyčajne stáva, aj dnes sa stretáva rok s rokom. Je čas obzrieť sa vzad a v ideálnom prípade potom aj opäť vpred, aby sme sa nezasekli.

Rok 2013 bol pre nás v Kompóte opäť prelomový vo viacerých veciach. Tak, ako sme si pred dvomi rokmi predsavzali, podarilo sa nám s ročným meškaním spustiť nový, lepší, krajší, rýchlejší, pohodlnejší a dokonca responzívny web. Venovali sme mu kopec času a sme prenesmierne šťastní, že sa to podarilo a rok 2013 bol vďaka vašej nekonečnej priazni opäť najúspešnejší v našej čoraz dlhšej histórii. 

Okrem toho sme prešli riadny kusisko aj po ceste, ktorú sme si vytýčili len toť pred rokom, teda v tomto prípade bez meškania. Vďaka tomu dnes na webe aj v obchode nájdete celkom slušný výber slovenského tričkového (nie len) dizajnu, ktorý vznikol aj inde, ako priamo u nás.

Našim tohtoročným predsavzatím je pokračovať po tejto ceste a výber pekných a kvalitných  vecí čo najviac rozšíriť o všetko možné aj nemožné, čo na Slovensku (ale nie len na Slovensku) v oblasti tričkového (a nie len tričkového) dizajnu vzniká. A v úplne ideálnom prípade by sme to v roku 2014 vytesali aj do poriadneho kameňa, ktorý si všetci zaslúžime.

Ešte by sme zopár medových motúzov poťahali, ale nepoťaháme. Nechajte sa príjemne prekvapiť.

V novom roku vám zo srdca a z pohára prajeme veľa šťastia, zdravia, osobných i profesionálnych úspechov a budeme nesmierne radi, keď jedno z našich ostatných tričiek stratí v roku 2014 na svojej aktuálnosti čo najviac.

Na zdravie!

Váš Kompot.sk