The & of Showbiz


Authors: Peter Hajdin, Matúš Bence, Adam Znášik
Brand: Kompot

kompot balenie 02a72
Tričko, ktoré ľudí okolo Vás rozdelí rýchlejšie ako Mojžiš hladinu Červeného mora. Znalci okamžite pochopia a ostatní si budú musieť počkať, kým o tom nenapíšu v Novom Čase. Štyri legendárne osobnosti, štyri príbehy plné emócií, štvornásobná pravda o strastiplnom úteku pred realitou a to všetko na jedinom kuse odevu z beztak už legendárnej "The &" série.

The &

Prešlo už 10 rokov, odkedy dizajnéri z amsterdamského štúdia Experimental Jetset pre japonskú značku 2K/Gingham navrhli tričko "John & Paul & Ringo & George." Minimalistický motív, odkazujúci na žáner "kapelových tričiek" sa veľmi rýchlo stal fenoménom, legendou - no nielen to: tričko sa stalo kultúrnou ikonou. Jeho úspech a odozva, akú vyvolalo, prekvapil aj samotných autorov. Princíp slovnej skladačky inšpiroval zrod desiatok, ba stoviek najrôznejších napodobenín, falzifikátov a iných viac či menej vtipných mutácií originálu.

Aj nás v Kompóte uhranul koncept, ktorý jednoduchou kombináciou štyroch podstatných či menej podstatných mien dovoľuje vytvoriť nečakaný "mesidž". Rozhodli sme sa s touto výzvou popasovať po svojom - v prvom rade slušne a zdvorilo. Nie sme predsa nijakí hulváti, ktorí by si mysleli, že čo je na internete, je zadarmo. A tak sme oslovili tvorcov pôvodného konceptu s prosbou o požehnanie našim výtvorom. Požehnanie nám bolo láskavo udelené a tak Vám dnes s hrdosťou nám vlastnou predstavujeme sériu tričiek "The &". 

Do you like this product? Recommend it to your friends and acquaintances. You do not like this product? Recommend it to your foes and strangers.