Hračkovak - Navy (L)


Autor: Marína Mamojka
Značka: Juicy Monsters

Hračkovak je podložka na hranie, úložný box, cestovná taška či ruksak v jednom produkte. Moderné a fukčné úložné riešenie do detskej izby, praktické na prázdninové dobrodružstvá pre malých aj veľkých, na výlety, k vode či do piesku, od začiatku do konca vyrobený na Slovensku. Otvoríte, hráte sa, zatvoríte, prenesiete kam potrebujete a hráte sa ďalej. Detský kútik kdekoľvek potrebujete. Bez neporiadku a vysypaných hračiek, hračkovak je najjednoduchší spôsob upratovnia. Na všetky LEGO® kocky, stavebnice, autíčka, bábiky, plyšáky, topánky, oblečenie, šminky...


Farby: Yellow/Grey
Veľkosti: S - Ø 43 cm, L - Ø 68 cm
Materiál: Vodeodolný a svetlostály materiál z tradičnej českej textilky s certifikáciou Oeko-Tex® - 100% polyester (PES) s polyuretánovým záterom.
Prevedenie: Vnútorné vrecko na drobnosti so zipsom. Zámky na šnúrkach pre lepšie udržanie obsahu vo vnútri vaku. Vyhradený priestor na podpísanie hračkovaku. Vhodné do interiéru aj exteriéru
Údržba: Zašpinené hračkovaky pretrite vlhkou handričkou alebo operte v práčke na 40 stupňov, čím zabezpečíte vysoký hygienický štandart výrobku.

Páči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.