Bobo Yellow/Blue (detská sukňa)


Akcia

Autori: Kristína Tormová, Bobo - Boris Farkaš
Značka: Koláčová

Málokedy sa stáva, že otec a dcéra majú spoločné dieťatko. Áno, je lepšie, keď sa to nestáva. Koláčová a jej otec Bobo majú však dve malé osôbky, pre ktoré vzniklo to spomínané akože dieťatko. Teda dieťatko... Buďme k sebe úprimní. Je to skôr kolekcia špeciálnych, srandovných, zvieratkovských tričiek a šatočiek pre všetkých, ktorí sa majú radi a chcú k sebe patriť na prvý pohľad. Rodiny, nerodiny, susedia, kamaráti, lásky, všelikto aj bárskto. Samozrejme, ak si tričko alebo šaty kúpite len jednotlivo, nebudete patriť k nikomu, čo tiež často vyhovuje.

"Oci, nakresli také srandovné zvieratká!", povedala Koláčová Bobovi. Bobo nechápal, no po polroku, oblečený v novom tričku, na otázku: "Povedz, kto už tu na Slovensku má látku s vlastnými obrázkami?" odpovedať nevedel. Ale nevadilo to, usmieval sa. Toto je kolekcia, v ktorej je viac lásky ako v akejkoľvek inej. Otcovsko-dcérsko-mamovsko-vnúčatovo-sestersko-celosvetovej.
Koláčovej obľúbeným zvieratkom je zaskočený zajac. A vašim?

kompot balenie 02b SVK Kompot NIE5

Páči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.