Ruská onuca


Novinka

Značka: Moral&Banal

Vojna na Ukrajine mení mnohé veci. Niektoré firmy prekrstili Ruské vajce alebo zmrzlinu na Ukrajinské vajce a Ukrajinskú zmrzlinu. My ideme proti prúdu a aj v tejto vypätej dobe chceme naďalej veci pomenúvať pravými menami. Preto predstavujeme esenciálny doplnok do domácnosti, ktorým sa dá zotrieť, zmazať a umyť každý, aj ten najhorší hnus. Dámy a páni: odporná Ruská onuca je tu.

Podobne, ako pri iných produktoch, aj časť výťažku z Ruskej onuce poputuje na podporu ľudí na Ukrajine a Ukrajincov a Ukrajiniek na úteku pred zločinnými hordami. Komu konkrétne, to oznámime po skončení tejto špeciálnej operácie, pretože sa nám množia útoky fanklubu ruských onucí na FB stránky, hodnotenia stránok a aj weby. Ďakujeme, že nás zdieľate.

Sláva Ukrajine!


Zloženie: Vysoký podiel bavlny (cez 70%), bez hanby, bez vkusu, bez zábran
Rozmer: 60x50 cm
Farba: Biela

POZOR! Na fotografiách je vyobrazený prototyp produktu. Každá ruská onuca je vyrábaná ručne z recyklovaných materiálov, jednotlivé výrobky sa tak môžu líšiť od produktu na obrázku, ako aj od seba navzájom, kus od kusu. POHOV.

 

 

Páči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.