Časopis Bublina 2


Bubliny majú radi všetky deti. Bublina môže byť žuvačková, mydlová, komixová. Bublina lieta, robí deťom radosť. Bubliny môžu byť kamoši, objavujú svet. S bublinami je sranda a deti sa nimi zabavia.

Bublina je ale aj nový detský časopis, plný dobrých vecí. Je určený pre deti vo veku približne šesť až desať rokov. Prináša aktuálne témy, ktorými sa deti môžu zaoberať a inšpirovať. Od hudby, športu, ekológie, vedy a histórie, po poučné alebo vtipné komixy, aktivity a hry. Decká si ho môžu čítať sami, s kamarátmi, rodičmi, alebo s učiteľkou v škole.

Do časopisu prispievajú kvalitní slovenskí autori, ako napríklad Michal Hvorecký, Samo Marec, Oliver Rehák, Samo Trnka, Tomáš Hudák, Daniel Hevier ml., či Zuzana Lišková a kreslia vychytení slovenskí ilustrátori: Barbora Idesová, Ďuro Balogh, Petra Lukovicsová, Mária Kralovič, Michaela Mihalyiová, Matúš Maťatko, Ivana Šáteková, či Broňa Schragge a mnohí ďalší.

Časopis je krásny, hrubý, farebný, plný super vecí. Je robený s láskou a hlavne dobrým vkusom. Má deti formovať, inšpirovať k bádaniu, snívaniu, skúšaniu a prináša veľa smiechu a zábavy

Páči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.