Kryt na telefón Zomri Black


Autor: Zomri
Značka: Zomri

Krásny deň Zomríčatá,

vieme: dnes je ťažké vyniknúť a zaujať ako Kucherenkovej pery. Dnes, keď má každý po vreckách kilo masla, doma celý kôš vajec a Vianoce za dverami. Tak čo kúpiš sebe, svojim blízkym a babke zo Sobraniec?

Máme pre teba riešenie!!! Podľa článku 7 odseku 2 si práve ty ten pravý – zabiť si na svoj iPhone, čo ti kúpil tatko, náš sexi kryt ZOMRI! Nie nie nie – nie je to názov nového tanečného singlu Dary Rolins: ide o náš ďalší rafinovaný marketingový ťah a'la Horst Fuchs.

Chceš, aby ti konečne závidela celá slniečkárska kaviareň? Aby od zlosti pukali šálky s lattečkom a praskali kípkapy s bio ľevanduľovým čajom? Tak neváhaj! Kúp hneď teraz túto dokonalú ozdobu každého smartphonu a budeš "in" ako "Szeged-In"! (A k tomu ten sladký pocit, že podporuješ nás, nezamestnaných návštevníkov krčiem štvrtej cenovej. Aby sme aj my mali na borovičku a mohli brať milenky do Dubaja.)

Koniec hlásenia a ZOMRI.

AKO SI VYBRAT SPRAVNY KRYT4

Páči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.