Cyklofľaša "Fouká proti větru"


Značka: Kompot

Ein Man. Ein Bicykel. Ein Fľaša.

Pri bicyklovaní proti vetru je nesmierne dôležitý pitný režim. Spoločne s najlepším športovým portálom Takrucitee.sk sme pripravili sériu cyklofliaš, ktoré vzdávajú hold najväčšej cyklolegende od Ašu až po Čiernu nad Tisou - Roberta Bakalářa. Miloval cyklistiku dávno predtým, ako to bolo cool. Jeho komentovanie je niečo, na čo nezabudne nikto, kto ho zažil. Preto sme sa rozhodli jeho legendárne hlášky zvečniť na extra trvanlivej cyklofľaši. Tak na zdravie všetkým a priaznivcom cyklistiky zvlášť. Ako bonus dostanete aj 3 nálepky s citátmi Roberta Bakalářa, ktoré sa dajú nalepiť hocikam, napríklad aj na bicykel.


Ľahko uzatvárateľná a prenosná cyklistická fľaša v bielom vyhotovení, s tesniacim uzáverom uľahčujúcim dávkovanie alebo s modernou hubicou (striekacím uzáverom). Vhodná na cyklistiku, beh, futbal, hokej, triatlon, aerobik, zumba, crossfit alebo akýkoľvek aeróbny šport.

Objem: 700 ml

Páči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.