Ajlav Analog


Autor: Ajlávmjuzik feat. A.M.O. & Band
Značka: Ajlávmjuzik

Ajlav Analog je fúzia dvoch domácich značiek, ktoré sa zaoberajú hudbou, hoci každá iným spôsobom. Jedni ju tvoria a druhí vydávajú. Skupina A.M.O. & Band onedlho vydáva album Analog Architekt s jazzových nádychom. Druhou značkou je hudobné vydavateľstvo ajlavmjuzik.
Spojila ich láska k peknému merchu na podporu hudby. Čiže čo si z toho treba zapamätať: Analog Architekt + ajlavmjuzik = Ajlav Analog.
Úlohy boli rozdelené jasne. Autorom dizajnu je Moe a.k.a. Manova dizajn. Vyhotovenie série tričiek spadá zas pod strechu ajlavmjuzik. Kúpiť si ich teda budete môcť online len u nás a potom na koncertoch A.M.O. & Band.


Ajlav Analog je univerzálny message, rovnako ako ajlavmjuzik. Pre všetkých vyznávačov analógového čohokoľvek, s malým odkazom na domácu hudbu. Na ľavom rukáve je našitý tkaný štítok s logom ajlavmjuzik. Náš merch už tradične opatrujeme aj vnútorným potlačeným štítkom, aby vás na krku nič nešimralo.

kompot balenie 02b249

Páči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.