Tričko Autista Blue


Novinka

Autor: Dušan Hajdin
Značka: Kompot

kompot balenie 02a216
FARBA AUTIZMU JE MODRÁ

Medzi nami žijú aj výnimoční ľudia, ktorí vidia svet inou optikou a práve im je venovaný 2. apríl. My v KOMPOTe rôzne optiky milujeme, a preto sme nás aj Vás potešili pohľadom na túto retro ŠKODU 120L. Nielenže toto tričko poteší nejedno nostalgické srdce, ešte aj výťažok z predaja putuje ako darček do Autistického centra Andreas, kde určite pomôže.

Centru Andreas mimoriadne fandíme. Pretože neúnavne bojuje za ideálne podmienky pre ľudí s autizmom v našej neideálnej krajine, a pretože dáva priestor mimoriadnym osobám, akou je aj Dušan Hajdin – autista a autor ilustrácie na tričku. Dušan je mladý muž, detailista a kreslič so záľubou v ilustrovaní starých moskvičov, embéčiek či ikonickej panelákovej architektúry z minulého storočia. My Dušana uznávame a rovnako uznávame aj Vás, že si kúpite toto tričko a pomôžete tak ľuďom s autizmom žiť v lepšom svete.

Páči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.