Tričko Invalid


Novinka

Autor: Jonáš Karásek
Značka: Kompot

kompot balenie 02a250
KOMÉDIU BERIEME SMRTEĽNE VÁŽNE

Keď nás oslovili tvorcovia novej, slovenskej, filmovej, akčnej a ešte k tomu aj čiernej komédie INVALID, či vieme z pohyblivých obrázkov spraviť pekný darček, nezaváhali sme ani jeden frejm, vysúkali sme rukávy, rozbehli kolotoč kvalitnej ručnej sieťotlače a voilá! triptych mimoriadne trvanlivých dizajnových kúskov je na svete. Pre nás bola darčekom vydarená spolupráca, pre Vás či Vašich blízkych bude darčekom parádne filmárske tričko, pri ktorom bledne závisťou aj strieborné plátno.

Pozor, balenie neobsahuje pukance.


Toto tričko tlačíme na fajnový textil, ktorý je hrdým majiteľom certifikátov Fairwear Foundation, Oeko-Tex a GOTS (Global Organic Textile Standard). Čo to znamená?

Že s certifikátom Fairwear Foundation od Medzinárodnej organizácie práce bolo Vaše tričko vyrobené v dielni zabezpečujúcej dobré pracovné podmienky pre svojich zamestnancov.

Že vďaka prísnemu testovaciemu systému Standart Oeko-Tex boli pri výrobe trička dodržané technologické postupy, ktoré nepripúšťajú chemikálie nebezpečné pre životné prostredie.

Že GOTS (Global Organic Textile Standard) zaručuje bio kvalitu materiálu bez pesticídov, herbicídov a ťažkých kovov. S týmto svetovým certifikátom si môžete byť istí, že nakupujete skutočne ekologicky.

Páči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.