Tričko Stein Barbarič Jaroš


Novinka

Autor: Kolektív autorov
Značka: Kompot

kompot balenie 02a236
Prinášame Vám trvanlivý kúsok, za ktorý by sa nehanbil ani homine Barbarič a pri ktorom by aj Stein pohol brvou. Obdivne. Dúfame.

Či už tričko budete nosiť obdivne vystavené svetu alebo Vám ho prekryje kyrys, hneď každý spozná, že ste si prešli mnohým. Azaňát!
Od ochrany Sitna pred pohanskými psami, cez lúštenie temného pražského sprisahania, až po naháňanie kremnického fantóma.
Síce iba s knihou v ruke, ale to nikomu neprezradíme, aj keby na nás Jaroš vytiahol obsah svojej torby.


Toto tričko tlačíme na fajnový textil, ktorý je hrdým majiteľom certifikátov Fairwear Foundation, Oeko-Tex a GOTS (Global Organic Textile Standard). Čo to znamená?

Že s certifikátom Fairwear Foundation od Medzinárodnej organizácie práce bolo Vaše tričko vyrobené v dielni zabezpečujúcej dobré pracovné podmienky pre svojich zamestnancov.

Že vďaka prísnemu testovaciemu systému Standart Oeko-Tex boli pri výrobe trička dodržané technologické postupy, ktoré nepripúšťajú chemikálie nebezpečné pre životné prostredie.

Že GOTS (Global Organic Textile Standard) zaručuje bio kvalitu materiálu bez pesticídov, herbicídov a ťažkých kovov. S týmto svetovým certifikátom si môžete byť istí, že nakupujete skutočne ekologicky.

Páči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.