Cyklistický dres KWCC Shield Anthracite (Girl)


Autor: Kolektív
Značky: Kompot, KWCC

UNIVERZÁLNY VETRUODOLNÝ KOMPOTWHEELERS DRES

Možno viete, možno nie, minulý rok sme sa verejne priznali k našej nehynúcej láske nielen k behu ale aj k cyklistike a narodil sa cyklistický klub KOMPOT WHEELERS CC.

Narodil sa z radosti ku zdanlivo nekonečným stúpaniam, z potešenia objavovať nové obzory na dvoch kolesách, zo snahy spájať ľudí, ktorí radi cítia vietor diaľav vo vlasoch (alebo aspoň na helme) a bicykel považujú za člena/členku rodiny.

Ako poďakovanie za prvú úspešnú sezónu sme sa rozhodli vám a nám pripraviť niečo špeciálne.
Odhodlali sme sa vyhotoviť univerzálny dres s dlhým rukávom v čiernej farbe, aby Vám pripomínal jesenné západy slnka na vybojovanom kopci alebo oblohu neskoro-letnej dobrodružnej jazdy v Karpatoch.

Vďaka spolupráci s našim hlavným partnerom Isadore Apparel a čienymi dušami - Borisom a Evou z Couple of Titans sme pre vás (a nás) navrhli KWCC verziu najvšestrannejšieho modelu dresu vychádzajúceho z dizajnu Martina Velitsa a jeho tímu.

Okrem univerzálnych viacsezónnych vlastností pôvodného dizajnu pribudli tímové logá na zadnom vrecku a ľavom bedre, aby sme sa na cestách v rýchlosti ľahšie spoznali. V rámci obsesie po všetkom čo odráža svetlo a zvyšuje našu bezpečnosť v premávke sme doplnili aj decentný čierny KWCC nápis, ktorý je reflexný v svetle premávky na ľavom rukáve. A kedže ako občas všetky cyklistky a cyklisti potrebujeme malé povzbudenie vydať sa na cestu, nechali sme vám na vnútornej visačke špeciálny odkaz, ktorý vám to uľahčí.

Dres taktiež odporúčame cyklistkám, ktorým chýba v šatníku bicyklová verzia „little black dres“. Dres využijete na skorých jarných jazdách, rovnako ako aj na ženskej jazde Čierna Streda. Dres Shield je navrhnutý tak, aby vydržal aj nepríjemný jesenný vietor a mrholenie. Na hrudníku je vybavený ľahkou, no pevnou membránou proti vetru.


Základom dresu je dvojzložkový Merino materiál (53% polyester, 44% Merino vlna, 3 % lycra). Počas zimy sa dres vynikajúco hodí ako stredná vrstva.

• Vhodný na tri ročné obdobia
• Vyrobený z dvojzložkového Merino materiálu
• Vhodný aj na prechodné obdobie
• Silikónová páska okolo zadného lemu, ktorá drží dres na mieste
• Reflexný pás na zadnom vrecku

4 VECI, KTORÉ BY STE MALI O DRESE SHIELD VEDIEŤ:

1. Rýchlo schne a je vetruodolný.
2. Je vybavený zipsom po celej svojej dĺžke a má vetruodolný golier
3. Okrem troch veľkých vreciek má ešte jedno navyše, uzatvárateľné na zips, ktoré svoj obsah udrží v suchu a bezpečí
4. Priechod do vnútra dresu a prídavné pútka na vnútornej strane vám pomôžu pohodlne zaviesť káble od slúchadiel.

Vyrobený na Slovensku.

kompot balenie 02b702

Páči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.