Tričko ST Galaxy Ocre (Girl) 


Autor: Kolektív autorov
Značky: Kompot, Isadore

S cyklistickou značkou Isadore sme spolupracovali už predtým. Tentokrát sme sa rozhodli inšpirovať dizajnovými prvkami ikonických uniforiem zo seriálu Star Trek. Sme radi, že vám môžeme predstaviť našu vlastnú poctu, ktorou chceme osláviť objavovanie nových svetov.

· Predĺžený zadný diel, ideálny na bicyklovanie
· Dostupné v dvoch farebných prevedeniach pre pánov a jednej farbe pre dámy
· Vyrobené zo 100% organickej bavlny
· Vyrobené v Portugalsku
· Strih vhodný na bicyklovanie, ideálny na mestskú cyklistiku

Toto tričko mohlo vzniknúť vďaka spolupráci, v ktorej sme zúročili náš cit pre štýlové oblečenie na voľný čas a skúsenosti s cyklistikou ľudí z Isadore. Či si už chcete sadnúť na bicykel ako dospelý alebo dieťa, väčšina radosti z jazdy pramení z pocitu slobody a cestovania kamkoľvek vás vaša predstavivosť zavedie. Šanca skúmať nové veci a nadšenie z objavov nás spájajú všetkých rovnako.

To je dôvod našej inšpirácie práve dobrodružstvami vesmírnej lode Enterprise a posádkou Star Treku. Pre nás je cyklistika hlavne o objavovaní nových svetov a súčasnom spoznávaní samých seba.

Erik Lehrer, grafik dizajner, autor dizajnu
"Pri návrhu ma inšpirovalo bicyklovanie ako tímový šport. Každý tím má svojho kapitána, dôstojníkov a pomocníkov. Cyklisti musia spolupracovať aby prežili rôzne nástrahy na ceste a dostali sa do cieľa, podobne ako na lodi Enterprise. Cyklistika tiež zdieľa niektoré hodnoty ako Star Trek, ktorý sa snaží povzniesť ľudstvo k lepším zajtrajškom. Ale inak ma strašne bavila predstava, vidieť taký malý pelotón, ako idú za sebou v dresoch, vpredu v červenom kapitán a za ním dôstojníci v žltom :)"


Tričko má predĺženú zadnú časť inšpirovanú práve strihom cyklistických dresov, ktorá zvyšuje pohodlie a praktické využitie na bicykli aj mimo neho. 

Je vyrobené v Portugalsku zo 100%-nej organickej bavlny.

kompot balenie 02b658

 

Páči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.