Oversize tričko Je to len obdobie (Girl)


Autor: Kristína Tormová
Značka: Koláčová

Povedzme si ako je. Nie je to vždy med lízať. Čo? Veď všetko. Toto oversized (nadrozmerné) tričko potrebujete dennodenne na všetky nadrozmerné problémy. Či teda máte dieťa v období vzdoru, či ste tehotná (áno, tričko sedí aj tehotným ženám)i, či maturujete, či máte alergiu, či čakáte na výsledky od lekára, či ste sa práve zamilovali, či sa rozvádzate, či máte PMS, či máte chrípku, či nemáte pengy na novú kabelku, či sa vám roztopil snehuliak na dvore, či ste chytili červenú vlnu, či vám zhorela špekačka, či prší, či sneží, či oné, či izé... Skrátka problémy sú všade okolo nás a toto tričko...či šaty...toto tričkošaty potrebujete, aby ste prežili v psychickom zdraví. Vždy si treba poveať: je to len obdobie. Je to len obdobie. Je to len obdobie. Je to len obdobie. Bude lepšie.
Napríklad aj preto, lebo budete mať nové tričkošaty s absolútne novou technológiou koláčovského nápisu, ktorý ba priam vylieza z rámiku. Skrátka 4D hmatateľná pravda pravdúca.

kompot balenie 02b455

Páči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.