Autor: Kundy Crew
Značka: Kundy Crew

kompot balenie 02a153
Sú profesie, do ktorých si nikto nedovolí kibicovať, pretože im - mimo odborníkov - nikto nerozumie. A potom sú povolania, ktoré toľko šťastia nemali: architektúra! Tá vznešená, kedysi vážená a po zásluhe uctievaná kráľovná umení! Koľko len príkoria dnes musí zniesť. Koľko ohavností prehltnúť! Lenže - čo čakať v krajine, kde namiesto vkusu zúri ošiaľ priamej demokracie? Kde na domových schôdzach kŕdle starien a mužov v šuštiakoch s prehľadom odhlasujú žiarivo-cyklámenový odtieň fasády zateplenej bytovky? Kde ľudia hlasovaním na internete rozhodnú o farbe mosta cez Dunaj - v hlavnom meste vlastnej krajiny? Kde ešte aj mesto ako Lučenec bez hanby otŕča nebesám panorámu z omietnutých mrakodrapov zauralského typu?

Lež nádej ešte žije! Stále sa nájdu hrdinovia, odhodlaní napriek tomu všetkému kráľovnú umení ochrániť. Takí, čo bojujú za jej česť, takí, čo denne vyrážajú do ľúteho boja s démonom nevkusu a ľudskej tupoty. Toto tričko je poctou hrdinom architektúry. Áno, zreteľne mu chýba koncepcia a vízia. Nebola naň usporiadaná ani medzinárodná súťaž.
A nie je v ňom ani miesto pre zeleň!

Ďalšie tradičné tričko z dielne združenia radikálneho vyšívania Kundy Crew.


PUFF PRINT

Tento produkt sme pre Vás potlačili ručne exkluzívnou technikou 3D reliéfnej serigrafie, prezývanej “Puff Print”, vďaka ktorej je grafika vystúpená nad povrch textilu a poteší tak nielen zrak, ale aj hmat.

Páči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.