Tričko Hodina deťom - Som veľké decko (Girl)


Značka: Kompot

kompot balenie 02a59

Aj ty si veľké decko? Tak pomôž spolu s Kompotom tým malým!

Hodina deťom je oficiálne dospelá. Má 21 rokov. Nalejú jej už aj v Amerike. My by sme však boli radšej, keby ste vy naliali do nej. Najlepšie kúpou trička „Som veľké decko“.

Kompot sa opäť rozhodol podporiť tento dlhoročný projekt na pomoc všetkým deťom na Slovensku. Z Hodiny deťom je veľké decko, a keďže v každom dospelákovi sa, povedzme si na rovinu, ukrýva kúsok malého decka (áno, vidím vás ako kupujete autodráhu „deťom“ pod stromček a obliekate si kostým princeznej „kvôli deťom“, a aj vás, čo staviate hrad z piesku ešte dávno po tom, čo to deti prestalo baviť), hlasujeme za to, aby veľké decká pomáhali zlepšovať život tých malých, ktoré to ešte samy nedokážu.

V tričku „Som veľké decko“ dáte každému najavo, že ste tie autodráhy ešte tak celkom neopustili, a zároveň, že ste dobrá duša, ktorej záleží na osudoch malých deciek na celom Slovensku. Tričko môže byť aj skvelým darčekom pre veľké decká, ktoré poznáte alebo vaše veľké decká, ktoré by si zaručene na seba nedali tričko „Som malé decko“, aj keď nimi ešte stále sú.

Text: Miriam Fulmeková - Nadácia pre deti Slovenska


Pomáhať sa nosí. Práve preto ide zisk z predajnej ceny tričiek „Som veľké decko“ do Hodiny deťom. Celkovú vyzbieranú sumu budeme zverejňovať vždy po skončení kalendárneho mesiaca a po zbilancovaní predaja. Suma vyzbieraná za november bude zverejnená začiatkom decembra na našich sociálnych sieťach. A rovnaký priebeh bude mať každý mesiac. Ďakujeme, že prispievate Hodine deťom.

Páči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.