Tričko Lasica Satinský Radostná správa (Unisex)


Novinka

Autor: Ďuro Balogh
Značka: Kompot

kompot balenie 02a237
Haló? Haló? To ste Vy?
Máme pre Vás Radostnú správu!

Spolu s nami Vám ju prináša duo legendárnejšie ako cibuľa na masti.
Ich humor, ktorý rozjasňoval temné časy konca 60. rokov až do nedávnej súčasnosti môžete ochutnať vďaka novej knihe z vydavateľstva Monokel v komixovom príbehu, ktorý mapuje zrod, začiatky a vrcholné tvorivé roky Lasicu a Satinského v časoch, ktoré humoru veľmi nepriali.
My sme ale inakší. My v KOMPOTe vzdávame poctu týmto majstrom rýdzeho vtipu tak, ako najlepšie vieme, a to ručne tlačeným trvanlivým tričkom.
Nemusíte čakať za dverami a svoj nový trvanlivý kúsok si môžete kúpiť teraz a hneď. Hoci aj jedenásť.


Toto tričko tlačíme na fajnový textil, ktorý je hrdým majiteľom certifikátov Fairwear Foundation, Oeko-Tex a GOTS (Global Organic Textile Standard). Čo to znamená?

Že s certifikátom Fairwear Foundation od Medzinárodnej organizácie práce bolo Vaše tričko vyrobené v dielni zabezpečujúcej dobré pracovné podmienky pre svojich zamestnancov.

Že vďaka prísnemu testovaciemu systému Standart Oeko-Tex boli pri výrobe trička dodržané technologické postupy, ktoré nepripúšťajú chemikálie nebezpečné pre životné prostredie.

Že GOTS (Global Organic Textile Standard) zaručuje bio kvalitu materiálu bez pesticídov, herbicídov a ťažkých kovov. S týmto svetovým certifikátom si môžete byť istí, že nakupujete skutočne ekologicky.

Páči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.