Tričko PaneLove (Girl)


Autori: Peter Hajdin, Martin Kleibl
Značka: KAMO

kompot balenie 02a49
Paneláky: na pohľad surové, drsné betónové stavby - a predsa tak prekvapivo útulné! Poskytli domovy celým generáciám a naďalej verne slúžia, dávno potom, ako zlé jazyky predpovedali ich skorý koniec.

Chceli sme týmto kultovým budovám vzdať zaslúžený hold: tričkom, ako inak. Hrdo Vám predstavujeme PaneLove, prvé tričko z našej novej produktovej línie “KAMO by Kompot” - na betón jediná kamufláž, v ktorej vyniknete!

Každé tričko PaneLove je vyrobené náročnou technológiou All Over Print. Tričká teda nie sú ušité z hotovej látky so vzorom: naopak, balkóny sme natlačili priamo cez všetky švy aj patenty! Tento unikátny spôsob potlače spôsobuje medzi jednotlivými kusmi zaujímavé grafické odlišnosti. Vaše tričko je vďaka nim jedinečný orignál, aký nemá nikto iný.

A viete, aké hebké je na omak? To preto, že farby naň tlačíme špeciálnou technikou Discharge. Na rozdiel od bežnej potlače, farby na textile nevytvárajú tuhé nánosy: na tomto tričku je v miestach grafiky vlákno odfarbované leptaním, ktoré zachová pôvodné vlastnosti bavlny.

Výsledkom je tričko s výnimočným charakterom, ktorý je poctou estetike panelákov: stavieb napohľad drsných, no predsa útulných. Cíťte sa v ňom ako doma!

Páči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.