Tričko Učenie pre život – Takáto ja som


Novinka

Autor: Kolektív
Značka: Kompot

Projekt Učenie pre život pomáha deťom zo znevýhodnených rodín, aby ich sny neostali snami.

Buďte aj vy takí a pomôžte spolu s Kompotom. Pomáhať nielen že nevyšlo z módy, teraz je to dokonca hotový módny hit, ktorý vám dobre padne. Kúpou tohto trička zvýšite IQ národa. Pri správnom vzdelávaní dokáže IQ u detí do päť rokov poskočiť až o 8 bodov nahor. V ranom detstve zvýšite slovnú zásobu dieťaťa až o 600 slov a zabránite tomu, aby 49 % detí zo sociálne slabších rodín ostalo chudobnými aj v dospelosti. A to vám určite dobre padne. Kúpte si tričko a podporte deti v programe Učenie pre život.

Poisťovňa Generali v spolupráci s Úniou materských centier priniesla na Slovensko jedinečný program Učenie pre život pre znevýhodnené rodiny. Vďaka bezplatnému vzdelávaciemu programu prostredníctvom Montessori metódy pomáhame deťom, ale aj ich rodičom rozvíjať svoje vedomosti a zručnosti, chuť učiť sa a hlavne získať dôveru vo vlastné schopnosti, ktorá im pomôže v budúcnosti žiť kvalitnejší a šťastnejší život.

kompot balenie 02b703

Páči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.