STOPY Pán Tragáčik a neviditeľní (Girl)


Akcia

Autor: Peter Hajdin
Značka: Kompot

kompot balenie 02a9
Pamätáte sa? Pán Tragáčik! Tarzan! Old Shatterhand! Winnetou! Knižky z tejto edície zanechali hlboké stopy v nejednom z nás. Veď v tejto krajine hádam ani nejestvuje knižnica, ktorú by nezdobili typické biele chrbty s farebným pásikom. So západom slnka sme vyrážali po stopách hrdinov v ústrety novým dobrodružstvám a na cestu nám svietila len baterka pod paplónom. Škola nás možno naučila čítať, STOPY nás však naučili písané slovo milovať.


Pre nás v Kompóte to znamená veľa. Rozhodli sme sa preto uctiť si knižky z edície STOPY sériou originálnych tričiek s autentickými motívmi. Po trilógii Winnetou Vám hrdo predstavujeme Pána Tragáčika, ktorého vehikel možno vyzeral ako špatný kríženec žaby a pršiplášťa, zato pod kapotou mu pulzovalo mocné srdce z ferrari. Úplne ako Kompót!

Szukáte darček pre seba či svojich blízkych? Neszukajte ďalej! Tričko "Pán Tragáčik a neviditeľní" bude ideálnou ozdobou pre každý trup.

Edícia STOPY © Mladé letá
Autorom ilustrácii je Peter Kľúčik.

Páči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.