Tehotenské tričko Plánovali sme to


Autor: Kristína Tormová
Značka: Kristína Tormová

A je to tu! Už aj budúce matky (pojem tehulka autorka odmieta používať) majú možnosť komunikovať s okolím prostredníctvom špeciálne ušitých, na bruchu nariasených, tehotenských Koláčovských tričiek. Tri motívy pre rôzne typy budúcich matiek povedia všetko za vás a veríme, že vďaka nim získate nevídanú pohodu, ktorá vám jednoznačne uľahčí pôrod.


Tričko pre matky, ktoré vedia, že na blbé otázky existujú len...jednoduché odpovede. Niekedy je lepšie odpovedať skôr, ako otázka padne. Obzvlášť počas tehotenstva, kde vo vysokom štádiu hrozí, že si budúca mamička položenú otázku ani nezapamätá. Áno, plánovali sme to, je odpoveďou aj na ďalšie stupídne otázky, ktoré by vám boli vzápätí položené. Vďaka tomuto tričku bude vaše bábätko šťasťné a pokojné.

Tehotenské tričko si kúpte v rovnakej veľkosti, ako keby ste si kupovali akékoľvek iné tričko. Tričko s vami počas tehotenstva vyrastie.


Materiál: 90% viskóza, 10% elastan 
Vymyslené na Slovensku, vyrobené v Portugalsku

kompot balenie 02b739

Páči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.