Tričko Hodina deťom - Ide mi iba o lóve #1 (Girl)


Značka: Kompot

kompot balenie 02a59

Výročie ako sa patrí! Už 20 rokov Hodina deťom pomáha tým, ktorí to skutočne potrebujú. Kompot sa s nadšením sebe vlastným pripája tiež.

Hodina deťom má dvadsať. Je dospelá a nesmierne šikovná. A tento rok sa (chtiac-nechtiac) vybrala inou cestou, než ste boli zvyknutí. Tí, ktorým pomáha a ktorým bezpochyby pomôžete aj vy, nemajú dvadsať rokov. Majú oveľa oveľa menej. Sú to deti, ktoré si samé pomôcť nevedia. A tak sme sa pripojili k Hodine deťom. Radi deťom, ktoré našu dospelácku pomoc potrebujú, pomôžeme. A nevenujeme im len hodinu, venujeme im oveľa viac hodín, aby ste si vy mohli kúpiť špeciálne tričká. Vám stačí pár klikov (môžete robiť aj brušáky, ale to vám bude zbytočné) a pomôcť tým najkrehkejším bytostiam. A to veľmi jednoducho: kúpou trička.

V slušivom tričku budete krásni a ešte aj pomôžete. Každým tričkom totižto prispievate na Hodinu deťom a vy budete mať milión rokov dobrý pocit, že ste niekomu pomohli. Možno práve to dieťa, ktorému prispejete, pomože vám keď budete starí, kúpi vám kašovitú stravu, trpezlivo prečíta noviny alebo prepustí miesto v trolejbuse. Držme si palce, nech z detí, ktoré potrebujú pomoc, vyrastú parádni dospeláci, ktorí budú tiež raz pomáhať tým, ktorí to potrebujú.

Tento rok vám nebudeme dvíhať telefóny, aby ste prispeli. Tento rok budete vy dvíhať telefón, kuriérovi. Lebo ste prispeli. A ešte aj budete krásni. Robíte to predsa pre lóve.

Text: Kristína Tormová (Autorka textu NIE JE autorkou dizajnu tričiek)


Určite ste zvedaví, akou sumou prispievate, všakže? Vedzte, že do zbierky Hodina deťom poputuje celý zisk z predajnej ceny tričiek. Celkovú vyzbieranú sumu budeme zverejňovať po skončení kalendárneho mesiaca a po zbilancovaní predaja. Suma vyzbieraná za november bude zverejnená začiatkom decembra na našich sociálnych sieťach. A rovnaký priebeh bude mať každý nasledujúci mesiac. Ďakujeme, že ste Hodine deťom prispeli.

Páči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.