Tričko Ventoux Blue (Girl)


Autor: Kolektív autorov
Značky: Kompot, Isadore

S cyklistickou značkou Isadore sme spolupracovali už predtým. Sme radi, že vám môžeme predstaviť našu vlastnú poctu, ktorou chceme osláviť objavovanie nových svetov.

· Predĺžený zadný diel, ideálny na bicyklovanie
· Dostupné v dvoch farebných prevedeniach pre pánov a jednej farbe pre dámy
· Vyrobené zo 100% organickej bavlny
· Vyrobené v Portugalsku
· Strih vhodný na bicyklovanie, ideálny na mestskú cyklistiku

Väčšina z nás vrchárske jazdy zároveň miluje aj nenávidí. Niekedy si špeciálne kvôli nim berieme voľno z práce a podnikáme cesty až k úpätiu hôr, na ktoré chceme vystúpať. A potom často nasledujú aj dve hodiny plné utrpenia, počas ktorých sa sami seba pýtame, či sme sa náhodou nezbláznili. No vďaka pocitu zadosťučinenia, ktorý zažívame na vrchole, vieme hneď zabudnúť na všetku tú bolesť a trápenie, ktoré mu predchádzalo.

Práve to si chceme týmito tričkami pripomínať. Legendárne stúpania, akými sú Ventoux, Madeleine či Stelvio nás všetkých inšpirujú k tomu, aby sme naďalej snívali. A snívame o kráse hôr, o tom, aby sme sa stali lepšími cyklistami, snívame o víťaznom pive po jazde. Aby ste mohli zostať v spojení s horami aj počas obyčajnej jazdy do práce, naše tričká Climber’s sme preto pridali aj do našej mestskej kolekcie Urban.

Toto tričko mohlo vzniknúť vďaka spolupráci, v ktorej sme zúročili náš cit pre štýlové oblečenie na voľný čas a skúsenosti s cyklistikou ľudí z Isadore. Či si už chcete sadnúť na bicykel ako dospelý alebo dieťa, väčšina radosti z jazdy pramení z pocitu slobody a cestovania kamkoľvek vás vaša predstavivosť zavedie. Šanca skúmať nové veci a nadšenie z objavov nás spájajú všetkých rovnako.


Tričko má predĺženú zadnú časť inšpirovanú práve strihom cyklistických dresov, ktorá zvyšuje pohodlie a praktické využitie na bicykli aj mimo neho.

Je vyrobené v Portugalsku zo 100%-nej organickej bavlny.

kompot balenie 02b658

 

Páči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.