Taká modrá taká biela (dámske tenisky)


Autor: Koláčová
Značka: tikoki

Koláčová dlhodobo túžila po pásikavých teniskách, ktoré boli doteraz jednoznačne nedostatkovým tovarom. Potom Koláčová zistila, že nie je až taká ľavá, ako vyzerá a že teoreticky môže byť tá pravá, i keď je o nej známe, že čo má na srdci, to má na jazyku. Skrátka sa Koláčová zamotala do tohto svojho čudného vnútorného sveta a "prišupsla" k nemu fakt, že jej dcéry, dvojičky, s rovnako veľkými nôžkami v počte 4 ks (dokopy), nosia zásadne topánky štýlom "taká-taká". Čiže jednu z jedného páru, druhú z druhého a naopak. A tak vznikla kolekcia tenisiek "taká-taká." A to je koniec príbehu a začiatok prechádzky, výletu, skrátka pásikavých (a aj bodkovaných) krokov vpred.

...vlastne ešte nie úplný koniec. Na tieto špeciálne tenisky sa niekedy kvôli výrobe na zákazku čaká tri až štyri týždne, čo ale vôbec nie je také zlé (napríklad na dieťa sa čaká aj deväť mesiacov).
Ak sa radi dotýkate tenisiek naživo, pár vybraných kúskov si môžete vyskúšať v kamennej predajni na Laurinskej 19 v Bratislave.


Veľkosti sú uvádzané v EURO číslovaní.
V prípade objednania tenisiek cez náš e-shop je čas dodania 3-4 týždne.

Páči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa Vám tento produkt? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.