O Nás bez Nás

My Vám teda povieme, ako to naozaj bolo. Všetko sa začalo pred 14 rokmi podivnými telefonátmi v reklamnej agentúre Komplot. V agentúre to stále vyzváňalo a zo slúchadiel sa ozývalo: „Haló, tam Kompot?“ Boli to časy plné omylov a doba, kedy bol kompót známy len z misky k nedeľnému kuraťu. Náhoda? Nemyslíme.

Všetko zlé je na niečo dobré. V duchu tohto hesla sme zo skomoleného názvu Komplot vyrobili Kompot a značka s vtipnými tričkami bola na svete. Vyzbrojení prvými 300 kusmi natlačenými v zaváraninových pohároch sme nasadli do dodávky a hybaj predávať na festival Hodokvas. Tričká išli ako teplé rožky a o hodinu už po nich ostali len prázdne pulty. To bol začiatok malého obchodu s trvanlivými tričkami, ktorý sprvoti sídlil vo všetkej súdržnosti s agentúrou na Panenskej ulici. Keď sme už podrástli, rozbehli e-shop a boli dosť veľkí na to, aby sme išli sami do mesta, išli sme. A rovno sme tam už aj ostali – na Laurinskej, kde nás nájdete aj dnes.

Nech sa páči, vstúpte! Otvorte Kompot plný humoru, irónie a kvalitného slovenského dizajnu od našich známych autorov. Vyberte si kúsok podľa Vašej chuti.


Vám ešte nestačilo?! Sami ste to chceli, hľa náš Facebook a Instagram profil.